مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار با فرماندار شهرستان خدابنده

به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کارکنان بنیاد مسکن شهرستان خدابنده با فرماندار این شهرستان دیدار کردند . در ابتدای دیدار مقدم مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده گزارشی از عملکرد فعالیت های انجام شده توسط بنیاد شهرستان ارائه کرد و پس از آن فتحی فرماندار خدابنده از تلاشهای مدیرو کارکنان بنیاد مسکن این شهرستان به خاطر عمران وآبادانی وخدمات رسانی مطلوب به مردم روستاهای سطح شهرستان اتشکر کرد .وی همچنین پروژه های ۱۴ واحدی سجاس و ۲۴ واحدی خدابنده را از نمونه فعالیت های برجسته بنیاد مسکن شهرستان دانست و در خصوص ادامه روند همکاری بنیاد مسکن در خدمت به مردم ولایت مدار شهرستان خدابنده ابراز امیدواری کرد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group