امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

دیدار با فرماندار شهرستان خدابنده در راستای گسترش تعاملات و حل مشکلات روستائیان

مهندس تاراسی فرماندار شهرستان خدابنده با حضور در بنیاد مسکن استان با مهندس خوجه ای مدیرکل این نهاد در راستای حل مشکلات روستائیان و گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای در خصوص عملکرد بنیاد مسکن در حوزه طرح اقدام ملی مسکن گفت: پروزه ۵۱۹ واحدی قیدار در زمنی به مساحت ۷ هکتار از مساحت ۲۵ هکتار الحاق شده به محدوده در ۸۷ بلوک ۶ واحدی با زیر بناهای متفاوت از ۷۵ تا ۹۵ متر مربع در حال  احداث می باشد.

وی با بیان اینکه، پروژه ملی مسکن قیدار از اواخر شهریور ماه ۱۴۰۱ شروع و در حال حاظر نیز ۲۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: خوشبختانه در زمینه اجرای این پروژه از برنامه زمان بندی جلوتر هستیم ، که امیدواریم  با همکاری بیشتر بانک های عامل در ارائه تسهیلات در موعد مقرر به متقاضیان تحویل داده شود.

خواجه ای  در ادامه اجرای طرح هادی روستایی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی را از اولویت های  اصلی این نهاد بر شمرد و گفت: از ابتدا، تاکنون طرح هادی در ۱۱۵ روستا اجرا شده ، به طوری که  میانگین اجرا در این زمینه ۶۳ درصد است که خوشبختانه  این میزان بالاتر از میانگین کشوری است.

خواجه ای  با اشاره به اینکه، ۷۰ درصد واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان مقاوم سازی شده است، خاطر نشان کرد:تعامل مطلوبی در شهرستان بین بنیاد مسکن و بانک های عامل در زمینه اعطای تسهیلات برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی وجود دارد .

در ادامه مهندس تاراسی فرماندار شهرستان، تشکر از خدمات بنیادمسکن، تعامل مجموعه فرمانداری، بخشداری و دهیاران با بنیادمسکن را جهت توسعه عمران و آبادانی روستاها ضروری دانست.

وی   بنیاد مسکن را  یکی از نهادهای انقلابی و یادگار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران دانست و خواستار اجرای طرح هادی، بهسازی معابر در روستاها بخصوص روستاهای محروم این شهرستان شد.
وی ابراز امیدواری نمود: با تعامل و همراهی فی مابین، شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در این شهرستان خواهیم بود

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group