امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار با فرماندار شهرستان ابهر

 

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر حیدری باتفاق کارکنان این بنیاد  ، همچنین  نجفی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان ابهر  ، به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) و سالروز  تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرماندار شهرستان ابهر ایمانی دیدار نمودند . در ابتدا  حیدری از آمار و عملکرد این بنیاد علی الخصوص پرداخت تسهیلات مقاوم سازی روستایی و مقاوم سازی انجام شده در روستاها (۵۷ % ) و واحدهای غیر مقاوم  و صدور سند روستایی و تهیه و اجرای طرح هادی مخصوصا بافت باارزش روستای درسجین و مسائل و مشکلات موجود در پرداخت تسهیلات و  صدور اسناد در شهرهای دارای جمعیت زیر ۲۵۰۰۰ نفر (هیدج و صائین قلعه ) گزارشی ارائه  کرد .  در ادامه گزارشی از پروژه ۱۰۴ واحدی و همچنین پروژه ۸ واحدی صائین قلعه  انجمن خیرین مسکن ساز ارائه شد   . سپس  فرماندار ابهر  ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر از زحمات بنیاد مسکن  و همچنین انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان ابهر از تعامل و همکاری و خدمات انجام شده این بنیاد قدردانی نمود و توجه به بافت با ارزش روستائی و ایجاد مشارکت در روستاها و توجه  به معماری روستا و طرح توسعه و همچنین اقتصاد در روستا توضیحاتی ارائه نمود .

وی رمز موفقیت در خدمت رسانی به روستاها را داشتن تعامل هر چه بیشتر و بهتر دستگاههای خدمات رسان علی الخصوص بخشداری و بنیاد مسکن شهرستان و شورای اسلامی روستاها و دهیاران محترم دانسته و بر تداوم این تعامل و همکاری کما فی السابق تاکید نمود .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group