امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

دیدار با فرماندار شهرستان ابهر

دیدار با فرماندار شهرستان ابهر
مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، نجفی معاون پشتیبانی، هاشمی نژاد رییس اداره حراست ،نبی لو معاون مسکن شهری،حیدری مدیر بنیاد مسکن شهرستان ابهر و حجت الاسلام صیدی مسئول امور حقوقی با  مهندس علی حیدری فرماندار جدید شهرستان ابهر دیدار کردند .
  در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب اقای علی حیدری به عنوان فرماندار جدید ابهر  توضیحاتی در خصوص توانمندی های فنی مهندسی   و ساختار سازمانی و قوانین داخلی بنیاد مسکن ارائه کرده و به خدماتی که تا کنون در زمینه های مختلف مسکن روستایی ،شهری و همچنین عمران روستایی توسط این نهاد انقلابی در سطح استان انجام شده  اشاره کرد . وی همچنین افزود توانمندی بنیاد مسکن امروزه میتواند در امور عمرانی شهری نیز کمک حال استان باشد. فرماندار ابهر ضمن ابراز تشکر از  دیدگاه جدید در بنیاد مسکن قول مساعدت و حمایت از بنیاد مسکن در کمیته های شهرستانی  به عنوان یک مجموعه توانمند عمرانی  جهت اجرای پروژه ها داد و تاکید کرد که تا کنون نیز بنیاد مسکن خدمات ارزنده ای در استان به ویژه روستاها انجام داده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group