مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با شهردار و رییس شورای اسلامی شهر زنجان

طی هماهنگی های انجام شده جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان، دکترمعصومی شهردار زنجان، نصیری رییس ش رای اسلامی شهر زنجان، اعضای هییت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان و اعضای شورای اسلامی شهر زنجان درراستای گسترش همکاری ها برگزار شد. در این جلسه در خصوص پیگیری امور مربوط به اجرای پروژه های جدید عمرانی بنیاد مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز استان و مسائل مربوطه همچون نحوه اخذ پروانه های ساختمانی در ساخت و سازها، گفتگو وتبادل نظر شد.

در ابتدای این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به توانمندی ها و تجارب فنی بنیاد مسکن استان، آمادگی این نهاد را برای همکاری با شورای شهر و شهرداری برای اجرای پروژه های عمرانی اعلام نمود وگفت: با توجه به وجود نیروهای متخصص و امکانات وتجهیزات مناسب، بنیاد مسکن به خوبی توانسته در اجرای پروژه های عمرانی موفق عمل کند، که تاکنون در این راستا تفاهم‌نامه های متعددی با دستگاه های اجرایی استان برای گسترش تعامل وهمکاری واجرای مطلوب پروژه ها منعقد کرده است.

وی ادامه داد: با همکاری وهم افزایی بیشتر بین شهرداری و بنیاد مسکن استان می توان خدمات مطلوبتری در راستای پیشرفت استان ارائه کرد، به طوری که بنیاد مسکن از طراحی تا اجرا توانمندی های بالایی در اجرای پروژه های عمرانی در جهت توسعه وآبادانی دارد.

در ادامه، شهردار زنجان به گسترش همکاری وتعامل بیشتر بین بنیاد مسکن استان وشهرداری تاکید کرد وگفت: بنیاد مسکن استان و شهرداری اهداف مشترک بسیاری در راستای توسعه وپیشرفت استان دارند و به خوبی می توانند با گسترش تعاملات، در جهت توسعه استان گام های مطلوبی بردارند.

دکترمعصومی با بیان اینکه با توجه به ظرفیت بالای بنیاد مسکن استان، از توان این نهاد انقلابی در اجرای پروژه های بزرگ عمرانی استفاده خواهیم کرد، ادامه داد: خوشبختانه تجربه های خوبی در سطح کشور در زمینه همکاری بین بنیاد مسکن و شهرداری ها وجود دارد که امیدواریم با گسترش تعاملات و انعقاد تفاهم نامه بین این دو دستگاه در سطح استان نیز، شاهد اتفاقات و موفقیت های جدیدی در راستای توسعه استان باشیم.

در نتیجه پس از گفتگو و رایزنی بین این دو دستگاه، تصمیماتی در خصوص رفع مشکلات و موانع در اجرای پروژه های عمرانی اتخاذ شد تا انجمن خیرین نیز بتواند پروژه های جدید خود را آغاز نماید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group