امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

دیدار با سرپرست امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان در خصوص هماهنگی اجرای پروژه های آسفالت و لزوم هماهنگی و اقدامات مشترک برای بهره‌مند ی بیشتر روستاهای استان از اعتبارات قیر سال جاری

نشست مشترکی بین مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و  مهندس محمودی سرپرست امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان برگزار شد.

در ابتدا مهندس خواجه ای گفت: مبلغ اعتبار مصوب جهت تهیه طرح هادی و بازنگری در سال ۱۳۹۹ از منابع ملی  ۵۰۶۵میلیون ریال  برای ۱۴روستا  می باشد.

وی با بیان اینکه، مبلغ اعتبار مصوب جهت اجرای طرح هادی در سال۱۳۹۹ از منابع استانی برای  ۶۸ روستا  به میزان  ۱۲۲۴۸۶  میلیون ریال  و تخصیص ۵۲۱۲۸ میلیون ریال برای ۴۳ روستا می باشد، گفت: مبلغ اعتبار مصوب جهت اجرای طرح هادی در سال ۱۳۹۹ از منابع ملی  برای  ۴۴روستا  به میزان ۱۴۵۶۰۱ میلیون ریال  و تخصیص ۷۷۹۸۲ میلیون ریال برای ۲۲روستامی باشد.

در ادامه در خصوص هماهنگی پروژه های آسفالت سال ۹۹ و لزوم هماهنگی و اقدامات مشترک برای بهره‌مند ی بیشتر روستاهای استان از اعتبارات قیر سال جاری بحث و گفتگو شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group