امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار با رییس کل دادگستری استان زنجان

دیدار با رییس کل دادگستری استان زنجان

 

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان به همراه شورای معاونین این‌نهاد با حاج آقا گلمحمدی مدیرکل دادگستری استان زنجان دیدار کردند. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد مطالبی در خصوص ساختار سازمانی بنیاد مسکن انقلابی اسلامی ، اهداف و حوزه های فعالیت این نهاد و همچنین حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) بیان کرد. وی همچنین درباره عملکرد بنیاد مسکن استان در خصوص ساخت مسکن برای محرومین ، مقاوم سازی خانه های روستایی ، اجرای طرح های هادی و بازنگری آن و دیگر فعالیت های بنیاد مسکن مانند صدور سند مالکیت با همکاری اداره کل ثبت اسناد استان برای خانه های روستایی اشاره کرد . مدیرکل بنیاد مسکن استان با تاکید بر فرمان امام و بینش عمیق ایشان در تاسیس این نهاد انقلابی خدمت به محرومین را سرلوحه امور بنیاد مسکن دانسته و اضافه کرد: بنیاد مسکن با توانمندی های فراوان و نیروهای متخصص و با تجربه همواره در انجام وظایف محوله از سوی نظام عملکرد شایسته ای داشته است . وی در این زمینه به اتمام پروژه های مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر تا پایان سال جاری در استان و همچنین اتمام تهیه طرح های هادی روستایی در تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان یک سال قبل از پایان برنامه پنجم توسعه اشاره کرد . در ادامه گلمحمدی  با تشکر از  ارائه توضیحات سنجیده و دقیق مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزاری اینگونه جلسات را در راستای ایجاد شناخت بیشتر و بهتر مدیران دستگاه های اجرایی و نظارتی از مجموعه وسیع توانمندی و فعالیت های بنیاد مسکن استان که به حق شایسته تقدیر است بسیار مفید دانست . وی ابراز امیدواری کرد که در آینده با شناساندن این فعالیت ها و عملکرد برجسته این نهاد انقلابی در استان برای مردم شاهد توفیقات بیشتری برای این‌نهاد خدمتگزار باشیم.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group