امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

دیدار با رئیس جهاد کشاورزی استان در راستای گسترش تعاملات

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان، به همراه معاونین این نهاد با مهندس حسنی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در راستای گسترش تعاملات و همکاری ها و حل مشکلات موجود دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدا مهندس  خواجه ای ضمن تبریک انتصاب به مهندس حسنی رئیس جهاد کشاورزی  ، به برخی خدمات و فعالیت های این نهاد انقلابی به ویژه در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در تمامی ابعاد اقدامات خود در خصوص عمران و آبادانی روستاها ،موضوع کلان توسعه پایدار روستایی را که عبارت از وحدت میان ابعاداجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی به منظور بالا بردن سطح معیشت و بهبود زندگی روستائیان می باشد را مورد توجه قرار داده است.

وی ادامه داد : نظر به جایگاهی که روستا و روستانشین در پویایی اقتصاد کشور، از قبیل کمک به رشد اقتصادی، کنترل نرخ تورم، افزایش نرخ اشتغال و فعالیت دارند،  به طور ویژه در تولید کالاهای اساسی و استراتژیک نیز موثر است و می­ تواند بستر مناسبی برای تولیدات کشاورزی، دامی، صنعتی و خدماتی، حفظ محیط زیست و امنیت را فراهم نماید که در این راستا جهاد کشاورزی نیز نقش عمده ای بر عهده دارد .

در ادامه مهندس حسنی  ضمن تشکر از فعالیت های بنیاد مسکن استان به ویژه در زمینه توسعه اجتماعی و اقتصادی روستائیان، بر گسترش تعاملات بین این دو دستگاه تاکید کرد و ابراز امیدواری نمودو گفت: با همکاری و هماهنگی بیشتر می توان خدمات مطلوبتری به مردم ارائه نمود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group