امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار با دادستان استان زنجان

دیدار با دادستان استان زنجان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان  زنجان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و آقای نجفی معاون پشتیبانی این‌نهاد با حجت الاسلام و المسلمین مظفری دادستان زنجان دیدار کردند. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به عمده فعالیت ها و اهداف این نهاد انقلابی توضیحاتی در خصوص عملکرد بنیاد مسکن استان در حوزه های مختلف مسکن شهری، عمران روستایی و بازسازی و مسکن روستایی ارائه کرده و افزود خدمت به محرومین از اصول اساسی اهداف و برنامه های بنیاد مسکن است که در بخش های مختلف مسکن شهری ، انجمن خیرین مسکن ساز استان و در راس آن حساب ۱۰۰ امام (ره) می توان این امور را به طور کامل مشاهده کرد . وی تاکید کرد  توانمندی های فراوان بنیاد مسکن با دارا بودن نیروهای متخصص و باتجربه همواره در خدمت نظام جمهوری اسلامی بوده و هست به همین دلیل هماهنگی و همراهی با دستگاه های نظارتی استان در دستور کار قرار گرفته تا قوانین و مقررات به طور دقیق و صحیح اجرایی گردد . در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مظفری با تقدیر از  این توضیحات  عملکرد بنیاد مسکن را شایسته تقدیر دانست و افزود نهادهای انقلابی همچون بنیاد مسکن  همواره مایه خیر و برکت در انقلاب بوده اند. وی همچنین به نکاتی در خصوص رعایت مسائل اجتماعی ، فرهنگی و اعتقادی در بحث ساخت و سازها به ویژه در بافت های فرسوده  اشاره کرد و گفت : توجه به مسائل دینی و اعتقادی  همچون وجود تعداد مناسب مراکز فرهنگی مانند مساجد نیز در طراحی های شهری و روستایی بسیار مهم است . دادستان زنجان ضمن اشاره به بحث حاشیه نشینی و مشکلات آن راه برون رفت از آن را توسعه روستایی دانست  و گفت بنیاد مسکن به حق گام های بسیار موثری در این زمینه برداشته که لازمه آن حمایت همه جانبه از این فعالیت هاست.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group