امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

دیدار با خانواده شهدا

طی برنامه ای از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران استان با خانواده های شهیدان صادقی و حسینی دیدار به عمل آمد . در این دیدار که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن  استان  ، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، نصیری مدیر حساب ۱۰۰ امام (ره ) بنیاد مسکن استان ، باقری معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان و تنی چند از مسئولین دو دستگاه همراه بود . در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین با اشاره به اینکه پدر و مادر شهدا به عنوان الگوی عملی تربیت فرزندان انقلابی در شهر ها و روستاها هستند افزود: مردم و به ویژه خانواده‌ها از حضور خانواده شهدا برای کسب معرفت و  تربیت فرزندان خود الگو بگیرند ، وی افزود اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک ضرورت در حال حاضر بیش از پیش احساس می شود . در پایان با اهدای لوح تقدیر از این دو خانواده بزرگوار تقدیر به عمل آمد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group