امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با امام جمعه شهرستان ماهنشان

دیدار با امام جمعه شهرستان ماهنشان

طی سفری شهرستانی، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و شورای معاونین و موسوی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با  حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان دیدار کردند. در این جلسه که با حضور فرماندار شهرستان همراه بود مهندس صنعتی منفرد ضمن تاکید بر رسالت اصلی بنیاد مسکن که ساخت سرپناه برای محرومین در جامعه است افزود بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با اجرای طرح های هادی روستایی ، مقاوم سازی  واحدهای مسکونی روستاهای استان و همچنین ساخت مسکن برای محرومین به ویژه در طرح های شاخصی چون ساخت مسکن برای خانوار های دارای حداقل دو معلول، ساخت مسکن برای طلاب و … منشا خدمات فراوانی در استان شده است. مدیرکل بنیاد مسکن استان دیدار با ائمه محترم جمعه و بهره مندی از رهنمودهای آنان را جزو وظایف بنیاد مسکن استان دانست . پس از آن حجت الاسلام و المسلمین زاهدی پور ساخت مسکن به ویژه برای محرومین را حرکتی بسیار ارزشمند و دارای اجر اخروی دانست که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پرچمدار این امر در کشور است. وی  به نکاتی از قبیل توجه به معماری اسلامی و مباحث فرهنگی و دینی در ساخت و ساز های مسکن اشاره کرد و افزود بحث معماری به نوعی ممایانگر فرهنگ یک جامعه است .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group