مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با امام جمعه شهرستان ابهر در راستای گسترش تعاملات و حل مشکلات روستائیان

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات با حجت الاسلام و المسلمین سعید مرادپور امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای با بیان اینکه،  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در همان سال‌های نخست پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تدبیر و دوراندیشی خود پایه‌های برخی از مهم‌ترین نهادهای انقلابی را بنیان نهادند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی سریع‌تر در مسیر ساختارمند شدن گام بردارد.

وی ادامه داد: یکی از نمونه‌های بارز تأسیس نهادهای موفق انقلابی در کشور و تأثیر آن در توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که این نهاد انقلابی با روحیه جهادی و انقلابی گونه و با بهره‌گیری از حداقل امکانات خدمات بسیار خوبی را در حوزه‌های مختلف عمرانی به کشور ارائه کرده است.

مهندس خواجه ای با بیان اینکه،  این نهاد انقلابی  از طریق ایجاد بستری مناسب  و با  استفاده از فرصت‎‎ها و پتانسیل‎‎ها به خوبی توانسته در جهت توسعه استان، به ویژه عمران  و آبادانی روستاها، تثبیت جمعیت روستایی خدمات ارزشمند و ماندگاری بر جای گذارد، افزود: اقدامات این نهاد  در زمینه بازسازی مناطق سانحه دیده، محرومیت زدایی و عدالت اجتماعی به ویژه در راستای بهبود زندگی روستائیان کاملا مشهود است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مرادپور امام جمعه شهرستان، اقدامات این نهاد انقلابی را در سطح روستاها به ویژه امر محرومیت زدایی بسیار مناسب دانست و گفت: با عنایت به هدف اصلی تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که “کمک به امر مسکن قشرهای محروم و آسیب دیدگان از بلایای طبیعی است، می باشد، ” ارتقای سطح کیفی فعالیتها و خدمت رسانی به محرومین در بنیاد یک اصل می باشد که می بایست همه مسئولین و خدمتگزاران بنیاد بدان اهتمام ورزند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group