مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار بازنشستگان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

 

دیدار بازنشستگان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

 

طی برنامه ای با  حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه با دو جمعی  از بازنشستگان بنیاد مسکن استان  دیدار به عمل آمد . در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی  بازنشستگان بنیاد مسکن را یاران دیرین این نهاد خوانده و استفاده از تجربیات آنان و تقدیر از آنان را وظیفه کارکنان دانستند . در ادامه صنعتی منفرد ضمن ابراز خرسندی از دیدار به عمل آمده با اشاره به اینکه پایه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان توسط این عزیزان بنیان نهاده شده است ، نقش بازنشستگان را در سالهای گذشته با توجه به شرایط سخت موجود در اوایل انقلاب و در دوران جنگ تحمیلی بسیار پر رنگ دانست . وی افزود تکریم این عزیزان و بهره گیری از تجربیات ارزنده ی آنان قطعا در نیل به اهداف بنیاد مسکن استان موثر خواهد بود.


 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group