مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان با فرماندار زنجان

دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان با فرماندار زنجان

طی برنامه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، وهابی وطن مدیرعامل انجمن و سایر اعضای هیئت مدیره با دکتر بیات فرماندار زنجان دیدار کردند. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص نحوه تاسیس این انجمن که برآمده از دل حساب صد امام (ره) و دفتر مشارکت های مردمی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است ارائه کرد و ضمن اشاره به ترکیب اعضای هیئت امنا و اعضای هیئت مدیره این انجمن در استان ، انجمن خیرین مسکن ساز را در امر تامین مسکن محرومین جامعه بسیار مفید و موثر دانست که مجموعه ای از افراد با تلاش فراوان در راه  خدمت به محرومین حرکت میکنند تا اقشار محروم صاحب مسکن شوند. در ادامه وهابی وطن با ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد انجمن خیرین مسکن ساز استان که از سال ۸۶  در استان آغاز به کار کرده افزود هم اکنون ۱۱۲۳ واحد مسکونی متشکل از واحد های تحویل شده یا در حال احداث وجود دارد که توسط انجمن خیرین مسکن ساز مدیریت میگردد. وی به هماهنگی ها و همکاری های لازم  توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان نیز اشاره کرد و ضمن تشکر از تلاش های مهندس صنعتی منفرد در پیگیری امور مربوطه و رفع موانع راه انجمن خیرین مسکن ساز استان گفت انجمن خیرین مسکن ساز مجموعه ای برآمده از دل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که در بحث مسکن محرومین موفق ظاهر شده و در سال ۹۴ نیز انجمن خیرین مسکن ساز استان موفق به کسب رتبه دوم کشوری شده است . وهابی وطن در خصوص احداث ۱۷۶ واحد مسکونی برای خانوارهای دارای حداقل دو معلول با همکاری ساز مان بهزیستی و بنیاد مستضعفان در سطح استان نیز خبر داد. وی همچنین خواستار رفع مشکلات و موانع موجود شد . در پایان دکتر بیات ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد خوب این انجمن و تشکر از اعضای هیئت مدیره فعالیت های انجام شده را بسیار مطلوب ارزیابی کرده و افزود این کار خیری که در خصوص تامین مسکن محرومین در استان توسط انجمن صورت گرفته شایسته تقدیر است. فرماندار زنجان همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی با انجمن خیرین مسکن ساز استان را نیز خواستار شد و قول مساعدت در رفع مشکلات و موانع موجود را داد و اضافه کرد با تمام توان از انجمن خیرین مسکن ساز استان حمایت خواهیم کرد تا هر چه بیشتر در راه خدمت به محرومین  و تامین مسکن آنان گام برداریم .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group