امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار اعضای شورای روستای گوزلدره با مدیرکل بنیاد مسکن استان و گفتگو در خصوص طرح توسعه روستایی

اعضای شورای روستای گوزلدره  با حضور در بنیاد مسکن استان، با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند.

اعضای شورای روستای گوزلدره در خصوص طرح توسعه روستایی و مشکلات موجود مطالبی را بیان نمودند و از فعالیت ها و اقدامات بنیاد مسکن در راستای توسعه و آبادانی روستاها و کمک به ساخت  و مقاوم سازی واحدهای مسکونی  تشکر کردند.

در ادامه، مهندس خواجه ای با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان از طریق ایجاد بستر و زمینه های مناسب به خوبی توانسته در اقدامات خود در زمینه عمران و آبادانی روستاها موضوع کلان توسعه پایدار روستایی را مورد توجه قرار دهد، افزود: این نهاد انقلابی به عنوان متولی طرحهای توسعه روستایی به خصوص با تهیه واجرای طرحهای هادی روستایی نقش بسزایی درامرتوسعه همه جانبه روستاها داشته است و همواره در جهت حل مشکلات به ویژه در مناطق محروم تلا ش می کند.

وی ادامه داد: با گسترش تعاملات با دهیاری و شورای روستای گوزلدره، تمام تلاش خود را برای حل مشکلات موجود در این منطقه خواهیم نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group