امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

دیدار استاندار زنجان به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل بنیاد مسکن استان با خانواده شهدا

دکتر حقیقی  استاندار زنجان روز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه به همراه دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به شهرستان طارم سفر نمود و  ضمن حضور و  بازدید از برخی روستاهای این شهرستان و بررسی وضعیت این مناطق در حوزه های مختلف، با خانواده شهید والا مقام محب الله صفری دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار استاندار زنجان با قدردانی از ایثارخانواده های شهدا گفت : خانواده معزز شهدا نماد صلابت، استواری و مقاومت هستند وباید از انان الگو گرفت. 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group