مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

دیدارمسولان وکارکنان بنیادمسکن زنجان باامام جمعه زنجان

دیدارمسولان وکارکنان بنیادمسکن زنجان باامام جمعه زنجان

طی جلسه ای درسالروز تاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی ودهه حساب ۱۰۰حضرت امام(ره)  دردیدارمسولان بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان زنجان وکارکنان باامام جمعه زنجان ابتدا” حاجی زاده مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان  گزارشی ازعملکردوفعالیتهای بنیادمسکن ارائه دادند.ودرادامه امام جمعه زنجان گفتند

آینده نگری امام خمینی (ره) باعث تشکیل بنیاد مسکن شد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، با اشاره به اینکه آینده نگری امام خمینی (ره) باعث تشکیل بنیاد مسکن شد گفت: تاسیس این بنیاد کمک به رفع مشکلات محرومین درحوزه مسکن بوده است .

حجت الاسلام علی خاتمی در دیدار با کارکنان بنیاد مسکن، افزود: اگر این نهاد در کشور تاسیس نمی شد این بحث در کشور مغفول می ماند و به تبع آن مشکلات فراوانی ایجاد می شد.

وی اظهار داشت:  این نهاد در سالهای گذشته اقدامات خوبی انجام داده است که نمونه بارز آن در زلزله اهر بود که اقدامات بسیار شایسته ای را با نیروهای متدین خود انجام داد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: این بنیاد در بهره وری و دقت عملکرد خوبی دارد.

حجت الاسلام خاتمی، به مقام شامخ روز زن اشاره کرد و گفت: حضرت زهرا (س) نمونه بارز زنان عالم است و در این میان باید بانوان این بزرگوار را الگوی زندگی خود در بعد همسرداری و نقش مادری قرار دهند.

وی در ادامه تأکید کرد: ایشان علاوه بر این که در حوزه اجتماعی حضور فعال داشتند در منزل هم به تربیت فرزندان و آئین همسرداری می پرداختند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: وجود زن  باعث آرامش مرد است، بنابراین باید این آرامش در خانواده ها تقویت شود .

حجت الاسلام خاتمی تصریح کرد: نگاه انسانی به زن بسیاری از مشکلات جامعه را حل کرده و وجود محدودیت های زنان هیچ نگاهی اعم از فمینیستی ، ابزاری و برده داری نمی تواند مشکلات زنان در جهان امروز را برطرف کند.

وی ادامه داد: نگاه ما به یک انسان باید واقع بینانه باشد و زن و مرد هر یک در جایگاه واقعی خود قرار بگیرند، در این صورت یک جامعه سالم خواهیم داشت.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: فاطمه زهرا در زمان تاهل خود جندان آرامشی در خانواده ایجاد کرده بوند که به رغم مشکلات و شرایط اجتماعی و اقتصادی آن روز جوی بسیار آرام در خانواده برای فرزندان و همسر خود ایجاد کرده بودند. 

حجت الاسلام خاتمی تصریح کرد: متاسفانه امروزه آرامش و آسایش در خانواده ها ها حلقه مفقوده است که این معضل باید در خانواده ها از بین برود و مادران و همسران جو آرام را در خانواده ها ایجاد کنند.وجلسه باذکرصلوات پایان یافت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group