امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیداربا فرمانده انتظامی استان زنجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

همزمان با هفته نیروی انتظامی، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد با سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

ابتدا مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی به ارایه گزارشی از فعالیت های این نهاد در استان پرداخته و گفت: اجرای طرح های هادی، رفع محرومیت در روستاها، بهسازی و مقاوم سازی واحدهای روستایی، بازسازی واحدهای روستایی از حوادثی نظیر زلزله و سیل، مهمترین برنامه های بنیاد مسکن استان به شمار می آید.

وی با بیان اینکه فعالیت‌ های عمران روستایی یکی از مهم ترین و اصلی ترین اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌در امور کالبدی و عمران و آبادی روستاهای استان است، خاطرنشان کرد: این فعالیت‌ها با هدف ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها و تامین عادلانه امکانات و هدایت فیزیکی برای بهبود شرایط زیست محیطی نقاط روستایی در سراسر روستاهای استان به انجام می‌ رسد.

صنعتی منفرد خدمت رسانی به نیازمندان و محرومین جامعه را از مهمترین وظایف و اولویت های بنیاد مسکن دانست و افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در طول این مدت خدمات اثرگذاری داشته و در حوزه عمران روستایی و رسیدگی به محرمین توفیقات خوبی بدست آورده است.

سپس سردار آزادی فرمانده انتظامی استان، تاسیس بنیاد مسکن به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی را ، تدبیری هوشمندانه و آگاهانه دانست که سبب رفع نیاز بسیاری از افراد جامعه شده است، ادامه داد: با توجه به گستردگی و تنوع جامعه هدف بنیادمسکن انقلاب اسلامی در ارائه خدمت به مردم، این نهاد تاثیر بسزایی در زندگی روزمره اقشار مختلف جامعه، دارد که خوشبختانه بنیاد مسکن استان با دارابودن مجموعه ای انقلابی مشا خیر و برکات زیادی در کاهش مشکلات مردم به ویژه اقشار کم درآمد بوده است,

وی تصریح کرد: فعالیت در روستاها به ‌عنوان شاخص‌ ترین رویکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مورد توجه است، به طوری که خدمات این نهاد در توسعه و آبادانی روستاهای استان موجب تحول عظیم شده و افزایش رضایتمندی اهالی روستاها را در برداشته است.

سردار آزادی تاکید کرد:  خدمت به مردم دارای اجر و ثواب اخروی است از این رو باید همه مسئولین دست به دست هم دهند و در پاسخگویی ، تسریع در ارائه خدمات و توسعه استان بویژه روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته بکوشند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group