امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

دکتر احمدی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

دکتر احمدی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

مجمع نمایندگان استان زنجان در جذب افراد خیر کمک ویژه ای به انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان خواهد کرد.

جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان با حضور دکتر احمدی نماینده ی مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ، وهابی وطن مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان، همتیان رییس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان و سایر اعضا در دفتر انجمن برگزار شد. در ابتدا همتیان گزارشی از تاریخچه و نحوه تشکیل انجمن و زمینه فعالیت های آن در راستای فرمان تاریخی امام (ره)  در جهت تامین مسکن برای بی سرپناهان جامعه ارائه نمود. پس از آن وهابی وطن  گزارشی از فعالیت ها و پروژه های واگذار شده و درحال احداث  و برنامه های آتی انجمن به ویژه تامین مسکن خانواده های دارای حداقل دو معلول ارائه کرد . در پایان نیز دکتر احمدی ضمن تقدیر از زحمات انجمن خیرین مطالبی در خصوص نحوه جذب افراد خیر  پیشنهاداتی ارائه کرده و قول مساعدت از طرف مجمع نمایندگان استان در این راستا را ابراز داشتند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group