امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دومین روز از هفته دولت

همزمان با دومین روز از هفته دولت، در روستای اسلام آباد از توابع شهرستان خرمدره با حضور فرماندار معاونت ایشان ، بخشدار ،  آهنکار مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، رؤسای ادارات و دستگاههای اجرایی و اصحاب رسانه برنامه افتتاح و بهره برداری از اجرای طرح هادی روستای اسلام آباد شامل جدول گذاری و سنگفرش با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی سال ۱۳۹۳ انجام شد و از فعالیت ها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توسط فرماندار و سایرین تقدیر و تشکر بعمل آمد.

                                                 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group