امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

در چهارمین روز از هفته دولت؛ بهره برداری از پروژه اجرای طرح هادی روستای مسگر شهرستان خدابنده از سوی بنیاد مسکن

در چهارمین روز از هفته دولت طرح هادی روستای مسگر بخش افشار شهرستان خدابنده با حضور دکتر بیگدلی فرماندار این شهرستان، مهندس بابایی مدیربنیادمسکن خدابنده،امام جمعه و تعدادی از مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.
این پروژه با اعتباری معادل ۱۰۰۰میلیون ریال از محل اعتبارات ملی ۹۷ افتتاح شد.

در این پروژه اقداماتی از قبیل،۵۸۰مترمربع سنگ فرش(پیاده رو سازی)، ۶۰مترمکعب دیوارحایل(سنگی)،  ۳۰۰۰مترمربع زیرسازی   از سوی بنیاد مسکن و با مشارکت دهیاری صورت گرفته است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group