امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

در سومین روز از هفته دولت: بهره برداری از پروژه اجرای طرح هادی روستای چیلاخور شهرستان خدابنده از سوی بنیاد مسکن

در سومین روز از هفته دولت طرح هادی روستای چیلاخور بخش سجاسرود شهرستان خدابنده باحضور مهندس بابایی مدیربنیادمسکن خدابنده،امام جمعه و تعدادی از مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.
این پروژه با اعتباری معادل ۴۳۲۳میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و ملی سال۹۶و۹۷(۲۰۰۰میلیون ریال استانی و۲۳۲۳ میلیون ریال ملی) به بهره برداری رسید.
در این پروژه اقداماتی از قبیل،  ۱۰۵۰مترجدول کانیوو، ۸۰۰مترمربع سنگ فرش(پیاده رو سازی)، ۸۵مترمکعب دیوارحایل(سنگی)، ۲۵۰۰مترمربع زیرسازی و آسفالت از سوی بنیاد مسکن و با مشارکت دهیاری صورت گرفته است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group