امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

در آستانه برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان و همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان: دیدار با خانواده های شهدا، به منزله حفظ ارزش‌های انقلاب است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه  حاج آقا نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی این نهاد و  جمعی از همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و سپاه پاسداران با خانواده های شهدا دیدار و گفتگو کردند.

وی با تأکید بر تکریم خانواده شهدا گفت: هدف از اجرای طرح تکریم، سپاس و دیدار با خانواده شهدا علاوه بر بزرگداشت یاد شهدا، تجلیل و تقدیر از ایثار و فداکاری خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران دین بزرگی برگردان ما دارند و باید جهت حل مشکلات و تامین مطالبان آنان تلاش همه جانبه ای انجام دهیم.

خواجه ای با اشاره به اینکه،  تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه همه مردم بوده زیرا آنان به عنوان الگو در جامعه اسلامی محسوب می‌شوند، خاطر نشان کرد: شهیدان و جانبازان گنجینه‌هایی هستند که نام پرافتخار آنان همیشه در تاریخ می‌درخشد.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group