امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

(خبرگزاری مهر و کانال استانداری):مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: افتتاح ۲۰ پروژه اجرای طرح هادی در استان زنجان همزمان با ایام دهه فجر

(خبرگزاری مهر و کانال استانداری): سجاد صنعتی منفرد افزود: همزمان با ایام الله دهه فجر، ۲۰ پروژه اجرای طرح هادی روستایی در استان افتتاح و ۲ پروژه نیز کلنگ زنی خواهد شد و این پروژه‌ها در ۲۲ روستای استان با اعتباری بیش از ۴۸ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی اظهار کرد: اجرای طرح هادی یکی از رویکردهای بنیاد مسکن در راستای توسعه و عمران روستاها است و  تهیه طرح‌های هادی روستایی، یکی از مسیرهای مهم تحقق توسعه محلی است که با مشارکت جامعه محلی و برمبنای ظرفیت‌سازی وتوانمندسازی اجتماعات روستایی صورت می‌گیرد، بنابراین در چارچوب نظام برنامه‌ریزی، جهت پاسخگویی به نیازهای متفاوت روستاییان و به‌ویژه هدایت توسعه کالبدی روستا، طرح‌های هادی روستایی موردتوجه قرارگرفته است.

صنعتی منفرد با اشاره به اینکه، از مجموع ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان طبق سرشماری سال ۹۵ ، طرح هادی برای ۶۹۶ روستا تهیه و در ۳۷۵ روستا نیز اجراشده، اظهار کرد: همچنین برای ۵۵ روستای زیر ۲۰ خانوار نیز طرح هادی تهیه‌شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تصریح کرد: میانگین اجرای طرح هادی روستای ی در سطح کشور ۴۵ درصد و در استان زنجان ۸.۵۲ درصد است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group