امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

(خبرگزاری فارس – کانال استانداری )مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از پایان چهارمین دوره طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی در استان زنجان خبر داد.

(خبرگزاری فارس – کانال استانداری )مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از پایان چهارمین دوره طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی در استان زنجان خبر داد.

ه گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سجاد صنعتی‌منفرد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، چهارمین دوره طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی که از ۲۱ مهرماه آغاز شده بود، به پایان رسید، اظهار کرد: در این طرح ۴ هزار و ۳۳۶ واحد مسکونی روستایی به عنوان نمونه در ۲۱۱ روستای استان مورد آمارگیری و مطالعه قرار گرفتند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در این طرح ۲۲ نفر در غالب کارشناس مسئول فنی اجرایی استان، کارشناس بازبینی، کارشناس گروه آمارگیری، مامور آمارگیر و بازبین با بنیاد مسکن استان همکاری داشتند، ادامه داد: در این طرح با جمع‌آوری اطلاعات دقیق در زمینه امکانات عمومی، امکانات عمرانی، ویژگی‌های سکونتی و بهداشتی، برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای پیشبرد طرح جامع بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، بهبود و ساماندهی امکانات رفاهی و معیشت روستانشینان برای توسعه و عمران مناطق روستایی بیش از پیش صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه تعامل  و مشارکت هم استانی‌های ساکن روستاها، دهیاران و بخشداران با ماموران آمارگیری برای تهیه آمار دقیق از مسکن روستایی و همچنین تعامل مطلوب  اصحاب رسانه در راستای اطلاع رسانی این موضوع در سطح روستا ها موجب شد که این طرح در زمان مقرر و مشخص به پایان برسد، خاطر نشان کرد: با مشارکت روستائیان و جمع‌آوری اطلاعات دقیق و صحیح  در این طرح، می‌توان در  تهیه و اجرای طرح‌های جامع بهسازی مسکن، توسعه اصولی و پایدار روستاها و برنامه‌ریزی‌ها هدفمند و موثر عمل کرد.

صنعتی‌منفرد تصریح کرد: اجرای طرح‌ آمارگیری از ویژگی‌های واحدهای مسکونی روستایی گامی مهم برای پیشبرد طرح جامع بهسازی و سازماندهی مساکن روستایی و ایجاد امکانات رفاهی و اجرای سایر پروژه‌های عمرانی بوده که در نهایت بهبود وضعیت مسکن روستائیان را در بر خواهد داشت.

لینک خبر

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group