امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

(خبرگزاری فارس): پروژه ۱۰۴ واحد مسکونی در شهرستان ابهر افتتاح می‌شود

(خبرگزاری فارس): پروژه ۱۰۴ واحد مسکونی در شهرستان ابهر افتتاح می‌شود

به مناسبت تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و با حضور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز پروژه ۱۰۴ واحد مسکونی در شهرستان ابهر افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، همزمان با سالروز افتتاح بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، فردا و با حضور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور پروژه‌های مختلفی توسط بنیاد مسکن افتتاح خواهد شد.

 افتتاح پروژه ۱۰۴ واحد مسکونی بصیرت در شهرستان ابهر، کلنگ‌زنی همزمان ساخت ۶۴ واحد مسکونی و خدماتی و آغاز کلنگ‌زنی توسعه بافت باارزش روستای درسجین نیز از دیگر پروژه‌های افتتاحی بنیاد مسکن است.

گفتنی است، از دیگر برنامه‌های مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز در سفر به استان زنجان کلنگ‌زنی نخستین طرح اشتغالزایی شهرستان ابهر و افتتاح  ۴ هزار و ۱۷۰ مین واحد مقاوم‌سازی شده شهرستان است.

 امضای تفاهم نامه تهیه و اجرای پروژه‌های بهسازی روستایی در استان زنجان و بازدید از واحدهای مسکونی با قابلیت بوم گردی درسجین ابهر و بازدید واحدهای مسکونی ساخته شده برای خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن با حضور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور و معاون عمرانی استاندار زنجان است.

همچنین طی روزهای گذشته نیز پروژه بهسازی بافت با ارزش روستای قلعه شهرستان زنجان با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.
 آغاز همزمان عملیات آسفالت معابر ۹۰ روستا و بهره‌برداری از پروژه‌های آسفالت ریزی معابر ۵۰ روستا در سطح استان با مشارکت دهیاری‌ها با اعتباری بیش از۱۷۰ میلیارد ریال نیز از دیگر پروژه‌هایی است که به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن افتتاح شده است.

   

 

لینک خبر:

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group