امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری): مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: اعزام کارشناسان بنیاد مسکن استان در سطح روستاها جهت ارزیابی خسارات ناشی از بارندگی های اخیر

 

(خبرگزاری فارس) مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: با توجه به گستردگی بارش ها و بروز حوادث احتمالی در روزهای اخیر ، کارشناسان بنیاد مسکن استان جهت کمک به روستائیان و برآورد خسارات احتمالی همزمان با شدت گرفتن بارش ها بلافاصله به مناطق آسیب دیده اعزام شدند.

سجاد صنعتی منفرد با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان با اعزام ارزیابان و کارشناسان مربوطه به مناطق حادثه دیده نسبت به شناسایی واحدهای مسکونی خسارت دیده ، بررسی وضعیت موجود و کمک رسانی به مردم اقدامات لازم را انجام داده است، ادامه داد: همچنین بازدید هایی با حضور استاندار و اعضای تیم مدیریت بحران از برخی روستاهای استان جهت اتخاذ تصمیمات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی نیز طی این روزها صورت گرفته است.

وی از آغاز روند برآورد خسارت‌ها با شروع بارش ها خبر داد و گفت: خوشبختانه با توجه به آماگی بنیاد مسکن و حضور کارشناسان این نهاد در سطح روستاهای استان بررسی های لازم و رصد مستمر حوادث احتمالی گزارشات لازم از واحدهای مسکونی آسیب دیده به موقع ارائه میگردد تا در نتیجه اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی در موارد بروز حادثه و خسارت در کنار مردم بوده و کارشناسان این نهاد هم از نخستین ساعات بارش ها وبه ویژه شدت گرفتن آن در روستاهای سطح استان حضوری یافته و در برخی موارد هم در امدادرسانی‌ها مشارکت داشته‌اند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group