امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری) :مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد: اجرای پروژه‌های عمرانی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم درآمد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از اجرای پروژه‌های عمرانی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم‌درآمد استان زنجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سجاد صنعتی‌منفرد ظهر امروز در جلسه مشترک با معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور و مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان به اجرای پروژه‌های عمرانی از سوی بنیاد مسکن استان اشاره کرد و اظهار کرد: تاکنون پروژه‌های عمرانی متعددی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم درآمد از سوی این نهاد اجرا شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ادامه داد: تأمین مسکن محرومان و اقشار کم درآمد از جمله روستایی و شهری از طریق تولید و احداث واحدهای مسکونی با فراهم کردن مشارکت و همکاری مردم، خیرین یا اخذ تسهیلات بانکی یکی از اهداف مهم بنیاد مسکن استان است.
وی با بیان اینکه بنیاد مسکن استان با وجود نیروهای تخصصی و فنی در اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح استان و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد موفق عمل کرده است، اظهار کرد: این نهاد با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای احداث مجتمع‌های مسکونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسکن محرومین، اقدام به تامین زمین، طراحی، تامین منابع مالی، اجرا، نظارت کمی و کیفی بر اجرا و واگذاری کرده است.
صنعتی‌منفرد به احداث و بهره‌برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم درآمد از ابتدا تا پایان سال ۹۶، آغاز به ساخت ۵۰ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم درآمد و ۱۳۳ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین در سطح استان اشاره کرد و گفت: همچنین ساخت ۴۲ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین در سطح استان نیز در دستور کار بنیاد مسکن استان قرار دارد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی در زمینه تامین مسکن محرومین و حل مشکلات در این زمینه اهداف مشترکی دارند، افزود: با توجه به اهداف مشترک این دو مجموعه در راستای تامین مسکن، امیدواریم در بحث تامین زمین و خدمات زیربنایی همکاری‌های بیشتری صورت گیرد، تا به افزایش بهره‌وری فعالیت‌های هر دو مجموعه نیز کمک شایانی کند.
در ادامه حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با قدردانی از نحوه عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تاکید کرد: در اجرای پروژه‌ها، باید راهکارهای تسهیل با هدف بهینه‌سازی، صرفه‌جویی انرژی و حفظ سرمایه ملی ارائه شود.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه مهم‌ترین عامل در ساخت و سازها کیفیت مناسب است، گفت: در اجرای طرح‌های عمرانی باید به کیفیت ساخت و سازها توجه شود.

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group