امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری): سجاد صنعتی‌منفرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱ دفتر نظام فنی روستایی در استان زنجان فعال است.

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری): سجاد صنعتی‌منفرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱ دفتر نظام فنی روستایی در استان زنجان فعال است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه دفاتر نظام فنی روستایی در شهرستان‌های خدابنده و طارم به تعداد دو باب و در سایر شهرستان‌ها به تعداد یک باب فعال است، گفت: همچنین مجموع کارشناسان فعال در استان ۱۰۶ نفر و مجموع کاردان‌ها ۲۸ نفر است.

وی همچنین گزارشی از فعالیت ناظرین نظام فنی روستایی استان زنجان ارائه کرد و گفت: در حال حاضر ۱۳۴ ناظر در استان زنجان فعال است که شامل ۱۰۶ کارشناس و ۲۸ کاردان است.

صنعتی‌منفرد با بیان اینکه در حال حاضر ۱۹ کاردان و کارشناس در ابهر، ۱۰ کاردان و کارشناس در ایجرود، ۲۶ کاردان و کارشناس در خدابنده، ۱۰ کاردان و کارشناس در خرم‌دره فعالیت دارند، افزود: همچنین ۴۰ کاردان و کارشناس در زنجان، ۱۲ کاردان و کارشناس در سلطانیه، ۹ کاردان و کارشناس در طارم و هشت کاردان و کارشناس در ماهنشان فعالیت دارند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در ادامه گزارشی از وضعیت اجرای طرح هادی در استان ارائه کرد و افزود: طرح هادی مربوط به ۶۹۶ روستای بالای ۲۰ خانوار زنجان تهیه شده است.

وی با اشاره به اینکه میزان اجرای طرح هادی در استان ۹۸ درصد است، گفت: در واقع از کل ۷۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار طرح مربوطه برای ۶۹۶ روستا تهیه شده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group