مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری زنجان): در حاشیه نمایشگاه شکوه ۴۰ سالگی برنامه راهبردی طرح‌های عمرانی بنیاد مسکن زنجان تا سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری زنجان):  همزمان با دومین روز از ایام‌الله دهه فجر و با حضور، آیت‌الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، فتح‌الله حقیقی استاندار زنجان، سجاد صنعتی‌ منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از مسؤولین استانی در غرفه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در نمایشگاه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی از برنامه راهبردی طرح‌های عمرانی بنیاد مسکن استان رونمایی شد.

 برنامه راهبردی طرح‌های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تا سال ۱۴۰۰ منطبق با برنامه ششم توسعه استان و کشور با رویکرد تحلیل راهبردی و هدف‌گذاری و برای تدوین برنامه استراتژی طرح‌های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تدوین شده است.

در این برنامه به چهارچوب تدوین برنامه استراتژی طرح‌های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از قبیل  تجزیه و تحلیل وضع موجود، شناخت نقاط قوت و ضعف درونی، تجزیه و تحلیل فرصت‌ها و تهدیدهای محیطی و شناخت عوامل محیطی اشاره شده است.

همچنین تهیه طرح توسعه پایدار منظومه‌های روستایی، مطالعات و اجرای طرح‌های هادی روستایی، تهیه مطالعات اجرایی برای طرح‌های هادی روستاهای هدف گردشگری و بافت با ارزش، صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی، بازسازی مسکن روستایی، مسکن شهری در این برنامه مطرح است.

گفتنی است، در این نمایشگاه بخش اقتصادی در ۱۴ غرفه، اجتماعی ۳۶ غرفه، زیربنایی ۳۳ غرفه، ورزش و جوانان ۲۰ غرفه، دانشگاه‌ها و فرهنگی ۴۳ درمان پنج غرفه و نظامی و امنیتی چهار غرفه دایر شده است.

بازدید از این نمایشگاه در نوبت صبح و عصر برای عموم آزاد است و علاوه بر این برنامه‌های متعددی در نوبت صبح و عصر در نمایشگاه اجرایی می‌شود.

 

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group