امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری زنجان): مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان خبر داد :طرح «بخشودگی سود و جرایم تسهیلات مسکن روستایی» در استان زنجان

(خبرگزاری فارس و کانال استانداری زنجان):سجاد صنعتی‌منفرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با اجرای قانون بودجه درباره وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان و ابلاغ آن از سوی بانک مرکزی به بانک‌های عامل، تسهیلات گیرندگانی که به دلیل معوق شدن اقساط مشمول جریمه شدند، می‌توانند تا ۱۵ اسفندماه به بانک‌ها مراجعه کرده و از بخشودگی جرایم استفاده کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به بخشودگی جرایم تسهیلات مسکن افزود: در راستای مساعدت با بدهکاران بانکی به‌ ویژه در تسهیلات روستایی، وام‌های مسکن روستایی بدون پرداخت سود و جریمه تسویه می‌شود، که می‌توان گفت این موضوع تاثیربسزایی در کاهش فشار اقتصادی بر مردم خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در قالب این طرح که اجرای آن تا پایان ۱۵ اسفندماه امسال تمدید شد، تسهیلات گیرندگانی که به دلیل معوق شدن اقساط مشمول جریمه شدند، می‌توانند با شرایطی از بخشودگی جرایم برخوردار شوند همچنین این طرح به تسریع در روند کاهش مطالبات غیرجاری بانک‌ها کمک می‌کند.

صنعتی‌منفرد یادآور شد: در حال حاضر متقاضیانی که از تسهیلات مسکن روستایی استفاده کرده و مشمول برخورداری از بخشودگی جرایم هستند، می‌توانند از این فرصت برای پرداخت اقساط تسهیلاتشان اقدام کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: با توجه به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت مسکن روستایی متقاضیان برای مقاوم‌سازی مسکن‌های خود می‌توانند اقدام کنند و بانک‌های عامل هم برای پرداخت تسهیلات با قبول ضمانت‌های زنجیره‌ای همکاری لازم را با متقاضیان خواهند داشت.

 

لینک خبر:

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group