امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

(خبرگزاری شبستان):مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان:معرفی بنیاد مسکن استان زنجان به عنوان دستگاه برتر استعلام شونده در بین دستگاه های اجرایی

ه گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به روند گردش کار پرونده ها و پاسخگویی به استعلامات توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در سامانه پنجره واحد سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: با بررسی های به عمل آمده بنیاد مسکن استان در سال جاری به عنوان دستگاه برتر استعلام شونده در بین دستگاه های اجرایی استان معرفی شد.

صنعتی منفرد ادامه داد: از ۴۵ استعلام انجام شده توسط بنیاد مسکن  تا پایان آذر ماه سال جاری؛ ۴۱ استعلام در مهلت زمانی مقرر پاسخ داده شده، سه استعلام خارج از مهلت مقرر پاسخ داده شده، یک استعلام نیز در دست اقدام است .

وی ارائه خدمات به متقاضیان و سرمایه گذاران در کمترین زمان ممکن و بهبود مستمر محیط کسب و کار استان  را از مهمترین اهداف راه اندازی سیستم پنجره واحد سرمایه گذاران دانست و افزود: شفافیت، جلوگیری از فساد، احترام به حقوق شهروندی، ایجاد تسهیل در فرآیند جذب سرمایه در استان ها، تسریع در روند توسعه و تکریم ارباب رجوع از دیگر وظایف این سامانه است.

صنعتی منفرد کوتاه کردن مدت زمان فرآیند پاسخگویی به استعلام های قانونی را ضروری و مهم دانست و اظهارکرد: اقدام مهمتری که بنیاد مسکن استان در راستای اصلاح فرآیند بررسی و پاسخ گویی به استعلام ها در حوزه کاری خود، مورد توجه قرار داده، دریافت و ثبت استعلام از طریق اتوماسیون اداری است که در مدت زمان کمتری صورت می گیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان، زمانبندی مراحل و مدیریت زمان در جهت رسیدن به حداقل زمان ممکن در تکمیل پرونده ها و به حداقل رساندن مراجعه های حضوری سرمایه گذاران به  دستگاه هـای اجرایی را  از دیگر اهداف راه اندازی سامانه پنجره واحد دانست.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group