امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

(خبرگزاری تسنیم) : طرح منظومه‌های روستایی برای ۱۶ بخش استان زنجان اجرا می‌شود

(خبرگزاری تسنیم) : طرح منظومه‌های روستایی برای ۱۶ بخش استان زنجان اجرا می‌شود

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: تهیه طرح منظومه‌های روستایی برای ۱۶ بخش استان زنجان با هدف توسعه پایدار روستاها در دستور کار قرار دارد.

سجاد صنعتی منفرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: طرح منظومه‌های روستایی با هدف توسعه پایدار روستاها به شکل پایلوت در بخش مرکزی شهرستان طارم تهیه شد که به تصویب رسید.

وی ابراز کرد: امسال برنامه داریم در قالب تفام‌نامه با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با استفاده از اعتبارات ملی و استانی طرح منظومه‌های روستایی را برای ۱۶ بخش دیگر تهیه کنیم چرا که این طرح دستاوردهای اقتصادی و اجتماعی زیادی برای روستاها دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسکن استان زنجان اجرای طرح‌های اشتغالزایی را از مهمترین برنامه‌های این نهاد برشمرد و گفت: ایجاد واحدهای تجاری در حاشیه راه‌ها برای عرضه صنایع دستی و محصولات کشاورزی با ۳ میلیارد تومان اعتبار در روستای گیلانکشه طارم کلید خورده است.

وی خاطرنشان کرد: نخستین طرح اشتغالزایی روستایی نیز در روستای پیرسقا از توابع شهرستان ابهر آغاز شده که در آن واحدهای کوچک به منظور تکمیل زنجیره‌های تولید استقرار می‌یابند.

صنعتی منفرد بیان کرد: اجرای طرح‌های اشتغالزایی در کنار بهسازی و بهبود محیط زندگی در روستاها می‌تواند به توسعه پایدار و مهاجرت معکوس در روستاها کمک کند.

وی به ساماندهی مزار شهدا اشاره کرد و گفت:این اقدام با مدیریت منابع مالی و سبک‌سازی اعتبارات انجام و با هزینه کم نتیجه بهتری حاصل شده است.

 

لینک خبر:


*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group