امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

(خبرگزاری بسیج و کانال استانداری): مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد؛ بیش از ۲۶۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی در استان خسارت دیده است

به گزارش خبرگزاری بسیج؛سجاد صنعتی منفرد ادامه داد: با توجه به ارزیابی های اولیه صورت گرفته، از این تعداد ۱۳۰۱ واحد مسکونی نیاز به احداث دارد که ۱۱۲۸ واحد روستایی و ۱۷۳ واحد شهری را شامل می شود. همچنین ۱۵ واحد تجاری شهری و ۷ واحد تجاری روستایی  نیز نیاز به ساخت دارد.

وی با بیان اینکه، بیشترین خسارات شامل شهرستان های زنجان، ماهنشان و خدابنده می شود، خاطر نشان کرد: در سطح استان، ۱۱۷۵ واحد مسکونی روستایی و ۲۱۹ واحد شهری نیازمند تعمیرات است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: گزارشات لازم به مدیریت بحران استان و کشور ارائه شده و پس از تخصیص اعتبارت مربوطه،  خسارات وارد شده به واحدهای مسکونی شهری و روستایی از طریق ارائه تسهیلات کم بهره بازسازی و … جبران خواهد شد.

 

لینک خبر: 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group