امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

(خبرگزاری ایسنا و کانال استانداری): مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: احداث و بهره‌برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم‌درآمد از ابتدا تا پایان سال گذشته انجام شده است.

(خبرگزاری ایسنا و کانال استانداری): مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: احداث و بهره‌برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم‌درآمد از ابتدا تا پایان سال گذشته انجام شده است.

سجاد صنعتی‌منفرد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تأمین مسکن محرومان و اقشار کم‌درآمد اعم از روستایی و شهری ازطریق تولید و احداث واحدهای مسکونی با فراهم کردن مشارکت و همکاری مردم، خیرین یا اخذ تسهیلات بانکی است.

این مسئول ادامه داد: معاونت مسکن شهری با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای احداث مجتمع‌های مسکونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسکن محرومین، اقدام به تامین زمین، طراحی، تامین منابع مالی، اجرا، نظارت کمی و کیفی بر اجرا و واگذاری مسکن در این بخش کرده است.

وی، اراضی، اجرای طرح مسکن مهر، ساخت مسکن شهری و انجمن خیرین مسکن‌ساز را از مهمترین حوزه‌های فعالیت مسکن شهری دانست و گفت: احداث و بهره برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم درآمد از ابتدا تا پایان سال ۹۶ انجام شده است.

صنعتی‌منفرد تصریح کرد: بنیاد مسکن استان زنجان در حوزه مسکن شهری، در سال ۹۶ شروع به ساخت ۵۰ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم‌درآمد و ساخت ۱۳۳ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین کرده است. همچنین تامین زمین برای ساخت ۹۵ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کمدرآمد در استان در سال گذشته اتفاق افتاده و امسال نیز اقداماتی برای تامین زمین برای ساخت ۶۷ واحد مسکونی در قالب مسکن اقشار کم‌درآمد انجام شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، خاطرنشان کرد:   برنامه‌ریزی جهت ساخت ۴۲ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین در سطح استان برای امسال انجام شده و برای ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم‌درآمد نیز اقدام می‌شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group