مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

حضور نمایندگان مردم زنجان و طارم در بنیاد مسکن استان

حضور نمایندگان مردم زنجان و طارم در بنیاد مسکن استان

طی جلسه ای با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان ، معاونین و همچنین مدیران بنیاد مسکن شهرستان های مربوطه با دکتر وقفچی و دکتر احمدی نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی دیدار به عمل آمد .در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی ضمن خیرمقدم وظیفه نمایندگی را یک وظیفه حساس دانستند که مردم به دوش عده ای میگذارند تا در واقع صدای ملت باشند . و از خدای متعال برای نمایندگان استان آرزوی موفقیت کردند . سپس مدیرکل بنیاد مسکن استان توضیحاتی در خصوص ساختار و اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بیان کرده و با ارائه کامل پاورپوینت ارسالی معاونت عمران روستایی دفتر مرکزی شاخص های اصلی فعالیت های بنیاد مسکن و همچنین عملکرد بنیاد مسکن استان را تبیین نمود . در این سخنان وی با اشاره به اهمیت روستاها و نقش مهم تولیدی آن ها، نبود برنامه جامع در این خصوص را مانع بزرگ پیشرفت و توسعه خدمات رسانی در روستاها عنوان کرد و گفت برنامه اصلی بنیاد مسکن ارائه طرح های معیشت محور است تا از مهاجرت روستاییان جلوگیری شود . پس از بحث و بررسی وضعیت شهرستان های زنجان و طارم و فعالیت های انجام شده در این شهرستان ها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هر یک از نمایندگان با مثبت ارزیابی کردن عملکرد بنیاد مسکن استان که به ویژه در روستاها نمود بیشتری دارد روستاییان را قشر مولد و محرک در چرخه تولید  کشور دانسته و خدمت به آنان را وظیفه همه عنوان کردند . دکتر احمدی و دکتر وقفچی نیز نبود برنامه مدون و کامل جهت تعیین خط مشی توسعه روستاها را دلیل اصلی حرکت کند توسعه روستاها دانستند که علی رغم تلاش های بسیار هنوز به وضعیت درخور شان روستایان عزیز دست یافته نشده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group