مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

حضور مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در جلسه ویدئو کنفرانس مدیران کل و مسؤولان روابط عمومی به مناسبت هفته «روابط عمومی و ارتباطات» به ریاست دکتر حقیقی استاندار زنجان و حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در جلسه ویدئو کنفرانس مدیران کل و مسؤولان روابط عمومی به مناسبت هفته «روابط عمومی و ارتباطات» به ریاست دکتر حقیقی استاندار زنجان و حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان حضور یافت.

فتح الله حقیقی شامگاه سه شنبه در هماییش روز ارتباطات و روابط عمومی، جایگاه روابط عمومی و اطلاع رسانی را مهم و حساس توصیف کرد و افزود: امروز استان زنجان در شاخص های مختلفی همچون بهبود فضای کسب و کار در رتبه سوم کشور، در نرخ مشارکت اقتصادی با ۴۹.۹ درصدر در رتبه دوم کشور، در میزان حجم سرمایه گذاری های خارجی در رتبه نخست کشور قرار دارد ولی این موفقیت ها چنان که باید در جامعه حس نمی شود.

وی ادامه داد: افزایش تعداد بیمه شدگان اجباری در استان و رشد اشتغالزایی خالص، کاهش مقرری بگیران بیمه بیکاری و حل مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی مهمی همچون ایران ترانسفو و نخ تایر از دیگر موفقیت هایی است که طی یک سال گذشته در استان حاصل شده  ولی این اقدامات در جامعه محسوس نیست.

حقیقی به وضعیت مطلوب امنیت در زنجان و نیز برگزاری انتخابات سالم در این استان اشاره کرد و گفت: برای انعکاس مطلوب دستاوردها و اقدامات انجام شده، باید رابطه بین مناسب بین مدیران، روابط عمومی ها و رسانه ها شکل بگیرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه اطلاع رسانی، مساله و اعتقاد قلبی مدیران باید باشد، گفت: یکی از مصداق های تکریم شهروندان از سوی مدیران، ارتباط با رسانه ها است.

وی به ضرورت تقویت جایگاه روابط عمومی ها و حضور مسوولان روابط عمومی در جلسات شورای معاونین سازمان ها و دستگاههای اجرایی اشاره کرد و افزود: تامین امکانات سخت افزاری برای روابط عمومی ها نیز لازم است از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در دستور قرار گیرد.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود از ۱۵هزار نمونه گیری برای غربالگری بیماری کرونا در استان خبر داد و افزود: با کنترل مستمر شیوع ویروس کرونا در استان، ضریب اشغال تخت بیمارستان های استان به بیش از ۳۰ درصد نرسید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام زنجان نیز در این همایش، روابط عمومی را یک علم و هنر برشمرد و گفت: اطلاع رسانی در تنظیم ارتباطات و ایجاد اعتماد در جامعه نقش مهمی دارد.

حجت الاسلام علی خاتمی افزود: هر چه اطلاع رسانی دقیق و درست باشد، روحیه امید و دلگرمی هم در جامعه بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه صداقت باید پایه کار روابط عمومی ها باشد، گفت: پرهیز از مبالغه و نیز دوری از سیاه‌نمایی و انعکاس مناسب رویدادها باید دغدغه اصلی باشد.

امام جمعه زنجان عملکرد اصحاب رسانه در استان را منصفانه توصیف کرد و اظهار داشت: در ایام شیوع ویروس کرونا، رسانه ها به ویژه در فضای مجازی عملکرد خوبی داشتند.

در این همایش شماری از مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی عدم وجود جایگاه مناسب برای روابط عمومی ها در چارت سازمانی، لزوم استخدام نیروهای تحصیل کرده برای روابط عمومی ها، ضرورت تامین امکانات سخت افزاری برای روابط عمومی ها و لزوم حرکت به سمت روابط عمومی سرآمد و هوشمند را از دغددغه ها و نیازهای این حوزه در استان عنوان کردند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group