امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شرکت در جلسه مشترک با این نهاد در راستای گسترش تعاملات

طی جلسه ای مهندس بیات منش مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین این نهاد با حضور در بنیاد مسکن استان در جلسه معنوی زیارت عاشورا شرکت نمودند و با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه در زمینه روند پیشرفت پروژه های مشترک و رفع مشکلات موجود بحث و گفت و گو شد.

مهندس صنعتی منفرد در ابتدای این جلسه با اشاره به همکاری های فی مابین بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی ، به تشریح فعالیت های این نهاد در راستای توسعه و پیشرفت استان اشاره کرد و گفت: رسالت اصلی این نهاد تامین مسکن برای اقشار کم درآمد است که خوشبختانه تاکنون با تعامل ویژه با سایر دستگاه های مرتبط، توانسته بخشی از نیازهای این قشر از جامعه را حل نماییم.

وی با بیان اینکه برای تامین مسکن محرومین بایستی تعامل ویژه ای با دستگاه های اجرایی در بحث تامین زمین و خدمات زیربنایی وجود داشته باشد، اظهار کرد : بنیاددمسکن استان و اداره راه و شهرسازی اهداف و وظایف مشترکی در زمینه تامین مسکن و اجرای پروژه های شاخص در سطح استان بر عهده دارند که در صورت تعاملات و هم افزایی بیشتر می توان شاهد تسریع در روند امور برای خدمت رسانی بیشتر به مردم بود.

سپس مهندس بیات منش ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن استان، این نهاد را یکی از دستگاه های تخصصی در زمینه اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان دانست و افزود: این نهاد در راستای اجرای پروژه های عمرانی و ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد موفق عمل نموده است و باید دستگاه های مرتبط برای پیشبرد اهداف و رفع مشکلات موجود، از ظرفیت و پتانسیل این دستگاه استفاده کنند و تعامل ویژه ای داشته باشند.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group