مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

حضور مدیرکل دیوان محاسبات استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دیوان محاسبات استان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، غلامرضا بازگشا مدیرکل دیوان محاسبات استان و معاونین دو دستگاه در محل بنیاد مسکن استان زنجان برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص توانمندی های فنی مهندسی و ساختار سازمانی و اساس نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه کرده  و به خدماتی که تا کنون در زمینه های مختلف مسکن روستایی، شهری و عمران روستایی توسط این نهاد انقلابی  در سطح استان انجام شده اشاره کرد. وی با تاکید به لزوم هماهنگی هر چه بیشتر با دستگاه های نظارتی استان افزود تعامل و هماهنگی بنیاد مسکن استان با دستگاه های نظارتی همواره مطلوب بوده و امیدواریم این هماهنگی ها و ارتباطات بیش از پیش گسترش یابد. در ادامه مدیرکل دیوان محاسبات  استان با اشاره به تعاملات حسنه بین بنیاد مسکن استان و دیوان محاسبات استان از همکاری های مدیران این نهاد انقلابی در راستای امور نظارتی بر هزینه کرد صحیح بودجه ها و اجرای قوانین و مقررات تقدیر و تشکر نمود. بازگشا  بنیاد مسکن استان زنجان را از دستگاه های موفق استان در خدمت رسانی به مردم دانست و افزود خوشبختانه در این سال ها همکاری ها  و هماهنگی های لازم توسط بنیاد مسکن استان انجام شده تا هرچه دقیق تر  بر اجرای  مقررات و قوانین در  پروژه های عمرانی  نظارت  داشته باشیم.  در این جلسه تصمیماتی نیز در راستای بهبود انجام امور و گسترش مناسبات و تعاملات فی مابین اتخاذ گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group