امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در واحد سامد استانداری در راستای پاسخگویی به درخواست های تلفنی از طریق خط ۱۱۱

مهندس خواجه ای مدیرکل و مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان ظهر امروز از طریق سامانه سامد ۱۱۱ پاسخگوی تماس های مردمی بودند.

این جلسه که با حضور مهندس همپا مدیرکل بازرسی استانداری زنجان و مهندس نوری مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار گردید ، غالب تماس ها در خصوص اجرای طرح هادی ، درخواست مساعدت هایی در خصوص کمک هایی از طریق حساب ۱۰۰ امام (خیرین) ، اعطای تسهیلات مسکن روستایی، صدور اسناد مالکیت روستایی و طرح اقدام ملی مسکن بود .

در مدت زمان حضور مدیرکل در مرکز سامد که از قبل اطلاع رسانی شده بود، به ۱۹ درخواست و همچنین پیام تقدیر و تشکر پاسخ داده شد و در پایان نیز دستور پیگیری و رسیدگی به مشکلات آنان تا حصول نتیجه از سوی مدیرکل صادر گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group