امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

حضور مدیرکل امور حقوقی و دبیر کمیسیون معاملات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان زنجان

حضور مدیرکل امور حقوقی و دبیر کمیسیون معاملات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان زنجان

با حضور  نوری مدیرکل امور حقوقی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رامین دبیر کمیسیون معاملات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بنیاد استان جلسه ای با حضور ایشان ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، همتیان معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین صیدی قائم مقام مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مسئول امور حقوقی بنیاد استان  همچنین چند تن از کارشناسان برگزار شد . در ابتدا مدیرکل امور حقوقی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بیشتر مسائل مربوط به این حوزه مباحث ملکی میباشد اضافه کرد که رویکرد جدیدی در این مدت در امور حقوقی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفته تا همواره چراغ راه همکاران در بخش های فنی گردد تا امور فنی نیز با سرعت و دقت پیشرفت نماید . وی همچنین افزود با توجه به اینکه آگاهی نسبت به مسائل حقوقی در جامعه افزایش یافته و عده ای از این قوانین در جهت استفاده های شخصی  برآمده اند و با توجه به اینکه قوانین حقوقی همواره از سوی دولت در حال اصلاح است ، لازم است که کلیه همکاران مرتبط با حوزه ی حقوقی همیشه در حال تحقیق و بررسی قوانین جدید باشند تا پویایی امور حقوقی حفظ گردد ، همچنین طبق گفته مقام معظم رهبری  و تاکید ایشان دستگاه های ذیربط در مواجهه با مباحث حقوقی اراضی و بیت المال بایستی به طور کامل و با دقت تمام در حفظ بیت المال کوشا باشند . سپس رامین با گفتن این مطلب که استان زنجان در زمینه امور حقوقی از استان های نمونه کشور میباشد از ارتباط سازنده استان با با دفتر مرکزی در این زمینه تشکر نمود . سپس مسئول امور حقوقی استان با اشاره به این مطلب که وجود کمترین پرونده های حقوقی در استان حاصل تلاش مجموعه همکاران بنیاد استان میباشد ، چرا که با صداقت تمام و وظیفه شناسی و دینداری در این مجموعه تلاش مینمایند و وظایف خود را به نحو احسن انجام میدهند . در نهایت حجت الاسلام و المسلمین با جمع بندی مطالب و تقدیر و تشکر از حاضرین جلسه  با اشاره به سخنی از امیرالمومنین (ع) که مومن باید طوری عمل کند که که همواره از اتهام بری باشد ، دقت و نکته سنجی را در انجام امور حقوقی بسیار مهم و حفظ حقوق مردم یعنی حق الناس را در پیگیری  تمام امور این حوزه وظیفه همکاران  این بخش دانستند

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group