امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

حضور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور در زنجان

حضور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور در زنجان
جلسه مشترک مهندس سلگی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن سازکشور و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مهندس صنعتی منفرد برگزار شد. در این جلسه که با حضور وهابی وطن مدیرعامل انجمن خیرین مسک ساز استان، نجفی بازرس انجمن و نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام (ره) برگزار شد مهندس سلگی با اشاره به فعالیت خوب انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان و کسب رتبه دوم کشوری  در سال ۹۴ تاکید کرد بایستی با پیگیری های لازم و جدیت بیشتر فعالیت های انجمن خیرین مسکن ساز استان را گسترش داد. وی اظهار داشت استان زنجان از ظرفیت های مناسبی برای جلب مشارکت های مردمی دارد. وی اضافه کرد انجمن خیرین مسکن ساز در شهرستان ها باید فعال تر شود تا شاهد افزایش ساخت واحد های مسکونی برای محرومین باشیم. در ادامه مهندس صنعتی منفرد نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهندس سلگی و استفاده از راهنمایی های ایشان اظهار داشت که جلسات انجمن خیرین مسکن ساز استان به طور منظم برگزار میگردد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز با جدیت پیگیر امور انجمن در بخش های مختلف است تا با کیفیت و سرعت بیشتری شاهد اجرای پروژه ها باشیم. وی تاکید کرد که هرچه دقیق تر در مسیر فرمان تاریخی امام (ره) قدم برداریم  و مشارکت های مردمی رنگ و بوی بیشتر پیدا کرده و حساب ۱۰۰ امام(ره) پر رنگ تر گردد ، اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز به درستی دنبال خواهد شد و محرومین جامعه دارای سرپناهی امن خواهند بود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group