امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

حضور مدیرامور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در بنیاد مسکن و دیدار با مدیرکل این نهاد

 

مدیرامور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان جهت دیدار با مهندس خواجه ای  مدیرکل این نهاد، روز  چهارشنبه  مورخ ۹۹/۰۳/۷ در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان حضور یافت. در این جلسه در خصوص گسترش تعاملات و افزایش همکاری ها گفتگو و رایزنی هایی به عمل آمد.

در ابتدا مهندس خواجه ای ، مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز ضمن تشکر از تعاملات مطلوب این بانک با بنیاد مسکن، ارائه خدمات مطلوب این بانک در امر تسهیلات قرض الحسنه را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: این نهاد انقلابی رسالت مهمی در زمینه تامین مسکن اقشار کم درآمد و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی بر عهده دارد که در این راستا با کمک بانک ها توانسته تسهیلات ویژه ای به متقاضیان پرداخت کند.

وی تاکید کرد: امیدواریم با تعامل و همکاری بیشتر با بانک  قرض الحسنه مهر ایران، شاهد خدمت رسانی ارزنده تر و بیشتر به مردم باشیم.

در ادامه خانمحمدی مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: در حال حاضر هیچ محدودیتی در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی برای نوسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی  از سوی این بانک  وجود ندارد.

وی تاکید کرد: تا کنون همکاری بسیارخوبی بین بنیاد مسکن و بانک قرض الحسنه مهر ایران  صورت گرفته است که امیدواریم پس از این نیز شاهد گسترش تعاملات بین این دو مجموعه باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group