امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

حضور مداوم مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در بین روستاییان

حضور مداوم مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در بین روستاییان

طی برنامه ای با هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده و بخشداری سجاسرود ، مقدم مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده و چند تن از کارشناسان مربوطه به اتفاق خمسه بخشدار بخش مرکزی سجاسرود با اهالی روستای دولجین نشستی صمیمی در مسجد روستا در خصوص نحوه اجرای طرح هادی و رفع مشکلات اهالی از جمله تسهیل امر گازرسانی به این روستا  داشتند . مقدم ، حضور در بین مردم و آشنایی با مشکلات و رسیدگی جهت رفع آن ها را از وظایف مسئولین دانسته و برگزاری اینگونه دیدارها را مثبت ارزیابی کرد . سپس در خصوص اجرای طرح هادی و کمک به روستاییان از پرداخت تسهیلات مقاوم سازی به روستاییان سخن گفت تا با کمک اهالی ، دهیاری و تلاش های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طرح هادی در این روستا اجرا گردد . در ادامه بخشدار نیز از حضور مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان در روستای دولجین و پیگیری و کوشش فراوان بنیاد مسکن خدابنده جهت خدمت به روستاییان تشکر و قدردانی کرد .

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group