امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

حضور فرماندار شهرستان طارم در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

حضور فرماندار شهرستان طارم در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

مهندس علی باقری فرماندار شهرستان طارم با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، طی جحلسه ای با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفتگو کرد. در این جلسه که با حضور نجفی معاون پشتیبانی، صبری معاون بازسازی و مسکن روستایی و ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان طارم همراه بود، مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرستان طارم توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ارائه خدمات فراوان به مردم شریف این شهرستان لزوم توسعه شهرستان را در تعامل بیش از پیش دستگاه های اجرایی دانست و افزود با توجه ظرفیت موجود در این شهرستان در زمینه تولید محصولات کشاورزی و نقش موثر آن در استان، تاکید کرد توسعه روستاهای شهرستان طارم موجب افزایش قدرت مردم در تولید محصولات کشاورزی و کمک به مردم این خطه خواهد بود. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با اشاره به طرح توسعه اشتغال زایی در ۳۳ روستای استان که هم اکنون توسط بنیاد مسکن در حال بررسی است مطالبی بیان نمود و اظهار داشت که ۴ روستا در شهرستان طارم به عنوان روستای پایلوت برای این طرح در نظر گرفته شده است. در ادامه فرماندار طارم ضمن تقدیر از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نقش این نهاد را در توسعه روستاها بسیار پر رنگ و موثر دانسته و افزود از طرح اشتغالزایی روستایی حمایت میکنیم چرا که  با توجه درخواست های فروان  مردم منطقه در این خصوص ،قطعا این طرح رونق بخش تولید به ویژه تولید محصولات کشاورزی را در بر خواهد داشت و منتج به توسعه اشتغال در شهرستان طارم خواهد شد. در ادامه حاضرین در خصوص این طرح به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group