امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

حضور دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از غرفه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نخستین جشنواره روستایی استان زنجان

حضور دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور  از غرفه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نخستین جشنواره روستایی استان زنجان

دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاونت اول ریاست جمهوری از غرقه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نخستین جشنواره روستایی استان زنجان بازدید کرد. وی در این بازدید به نقش مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در عمران و آبادانی روستاها تاکید کرده و از حضور بنیاد مسکن استان زنجان به جهت حضور در این جشنواره جهت شناساندن هرچه بیشتر روستاها و اقدامات انجام شده در راستای عمران و آبادانی روستاها تقدیر کرد. همچنین مهندس صنعتی منفرد ضمن ارائه عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و اقدامات انجام شده در روستاها از رویکردهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در احیای بافت های با ارزش روستایی و توجه به ظرفیت های گردشگری روستاها مطالبی را بیان نمود.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در جهت انعکاس هرچه بهتر و بیشتر فعالیت ها و عملکرد این نهاد در عمران و آبادانی روستاهای استان و معرفی اهداف،برنامه ها و طرح ها و … در این جشنواره حضور یافته بود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group