امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

حضور دکتر بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی در بنیاد مسکن استان و دیدار با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد

دکتر بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی  در روز یکشنبه مورخه ۹۸/۲/۸ با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مهندس صنعتی منفرد دیدار و در خصوص مسائل مربوط به حوزه های شهری و روستایی استان به ویژه شهرستان خدابنده رای زنی و گفت و گو نمودند.

دکتر بیگدلی، ضمن تشکر از خدمات بنیاد مسکن استان، اقدامات این نهاد در سطح روستاها را موجب خوشنودی و دلگرمی مردم به ویژه روستائیان دانست و گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل فراوان بنیاد مسکن به ویژه در اجرای پروژه های عمرانی ، خدمات ارزشمندی از سوی این نهاد در سطح روستاها به ویژه شهرستان خدابنده ارائه شده است.

وی ادامه داد: توسعه روستاها امری مهم در کشور است که لازمه ی تحقق آن ، همکاری همه دستگاه ها با بنیاد مسکن می باشد.

نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش نمایندگان مجلس برای توسعه و عمران مناطق روستایی تاکید کرد: حمایت های لازم از سوی مجمع نمایندگان مجلس استان در راستای حل مشکلات و جذب اعتبارات از مراجع ذی ربط صورت خواهد گرفت.

وی ضمن بررسی عملکرد دوسال گذشته در حوزه طرح های هادی و مسکن روستایی و بررسی بودجه استانی سال ۹۸،بر پبگیری و تامین قیر تخصیص یافته از اعتبارات ملی ، لزوم تسریع در ارایه وام ساخت مسکن روستایی برای روستاهای آسیب دیده در بارش های فروردین ۹۸، بازنگری طرح های هادی روستاها جهت افزایش محدوده روستایی و تکمیل پروژه های نیمه کاره تاکید نمود.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن استان پرداخته و از خدمات ارائه شده این نهاد در سطح روستاهای شهرستان خدابنده  از جمله اجرای طرح های هادی روستایی، ساخت و ساز مسکن، مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و … گزارشی ارائه نمود.

وی با بیان اینکه، گسترش تعاملات بین دستگاه های اجرایی ،موجب افزایش کیفیت خدمات رسانی به مردم به ویژه روستائیان است، خاطر نشان کرد : در این راستا بنیاد مسکن استان نیز در جهت تحقق اهداف، کمک به محرومین و حل مشکلات روستائیان، تعاملات ویژه ای با دستگاه های اجرایی در زمینه های مختلف داشته که در امر خدمت رسانی و توسعه استان بسیار موثر بوده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group