امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

حضور حضرت آیت اله رسولی محلاتی و جناب آقای مهندس تابش در استان زنجان

حضور حضرت آیت اله رسولی محلاتی و جناب آقای مهندس تابش در استان زنجان

روز چهارشنبه مورخ ۱۸/۰۶/۹۴ پروژه بهسازی  بافت با ارزش روستای درسجین  با حضور حضرت آیت اله رسولی محلاتی ، جناب آقای مهندس تابش ، معاونین وهیئت همراه ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین رضایی ، آقای مهندس حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ،معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، رحمتی معاون عمرانی استانداری ، فرماندار شهرستان ابهر و سایر روسا و مدیران دستگاه های اجرایی استان افتتاح شد . پس از افتتاح و بازدید از این پروژه طی مراسمی حضرت آیت اله رسولی محلاتی و جناب آقای مهندس تابش با اهدای لوح تقدیر از حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، صنعتی منفرد معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، رحمتی معاون عمرانی استانداری ، حیدری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر و عزیزخانی نماینده اهالی روستای درسجین که زحمات و تلاش ها فراوانی را در اجرای این پروژه انجام داده اند ، تقدیر کردند . همچنین در این مراسم جناب آقای مهندس تابش با اشاره به اینکه فعالیت های بسار گسترده ای و چشمگیری امروزه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام میپذیرد که یکی از مهمترین آنها بهسازی بافت با ارزش روستاهاست از به وجود آمدن جاذبه های گردشگری زیبا در روستای درسجین سخن گفتند و افزودند برای جذب گردشگر به این روستا باید برنامه ریزی شود . ایشان همچنین از بهسازی بافت با ارزش و تاریخی در ۸۵ روستای سطح کشور سخن گفتند .

روستای درسجین از توابع شهرستان ابهر در استان زنجان است . این روستا دارای پیشینه تاریخی قبل از اسلام و دارای خاک حاصلخیز و آب فراوان است که باعث رونق آن شده است . بهسازی بافت با ارزش این روستا با اعتباری بالغ بر بیش از سیزده میلیارد و چهارصد میلیون ریال انجام شده است .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group