امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

 

جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان که به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان منصوب شده اند،حاج آقا شهرابی دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن کشور، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی و جمعی از معاونین و مدیران این نهاد برگزار شد.

در ابتدا، آیت اله خاتمی با بیان اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از یادگارهای امام (ره) است که منشا خدمات فراوانی در راستای محرومیت زدایی در کشور شده است و به عنوان نهادی خدمتگزار، عمده فعالیتش خدمت رسانی به نواحی محروم و روستاییان می باشد، اظهار کرد: خدمت به محرومین و اجرای عدالت بسیار لذت بخش است، که خوشبختانه کارکنان بنیاد مسکن به خوبی این موضوع را تجربه کرده اند و توانسته اند توفیق خدمت رسانی در راستای حل مشکلات اقشار کم درآمد در جامعه را داشته باشند.

وی ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با داشتن نیروهای انقلابی و متخصص در حوزه های مختلف به عنوان مجموعه ای موفق عملکرد مثبت و موثری در جامعه به ویژه در سطح روستاها داشته است.

ایت اله خاتمی با اشاره به اینکه، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ارگان های مختلفی از جمله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدامات موثری را در سطح جامعه به ویژه در روستاها داشته که این امر موجب بهبود وضعیت و اجرای عدالت در کشور شده است، خاطر نشان کرد: وظیفه ما توزیع عدالت است چرا که اعتقاد انقلاب بر این است، که خوشبختانه با توجه به وضعیت موجود در روستاها، بنیاد مسکن نیز نقش مهمی در توزیع عدالت داشته است.

وی با بیان اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با وجود ۸ سال جنگ تحمیلی و توطئه های فراوان دشمنان نظام جمهوری اسلامی ، خدمات چشم گیری در سطح جامعه و در راستای حل مشکلات اقشار کم درآمد برداشته شده است، اظهار کرد:

عملکرد و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نسبت به بودجه ای که هزینه می کند، بسیار چشم گیر است و جای تقدیر دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: بنده به فعالیت ها و اقدامات این نهاد انقلابی اشرافیت کامل دارم و تلاش خواهم نمود با کمک نیروهای موفق این مجموعه در راستای حل مشکلات مردم گام های موثری برداشته شود.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن ابراز خرسندی از حضور آیت اله خاتمی در بنیاد مسکن استان، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همواره در راستای خدمت رسانی به اقشار کم درآمد در جامعه پیشقدم بوده که امیدواریم با حضور و حمایت های  آیت اله خاتمی ، هر روز شاهد تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی و به تبع آن بنیاد مسکن استان باشیم.

وی به برخی خدمات بنیاد مسکن استان در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود: وجود نیروهای متخصص و انقلابی در این مجموعه موجب شده که در انجام امور و حل مشکلات، هماهنگی ها ی لازم و تلاش های مستمری صورت گیرد و قدم های موثری در راستای توسعه استان و حل مشکلات اقشار کم درآمد در جامعه برداشته شود.

 

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group