امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب زنجان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و دیدار با کارکنان این نهاد

حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب زنجان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و دیدار با کارکنان این نهاد

طی برنامه ای حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب زنجان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با مدیران و کارکنان کارکنان این نهاد دیدار کردند. در این برنامه پس از اقامه نماز جماعت به امامت ایشان، حجت الاسلام و المسلمین ضمن خیر مقدم گویی، حضور آیت اله خاتمی  در بنیاد مسکن استان را بسیار پر برکت دانسته و ضمن ارائه گزارشی از مسائل فرهنگی از ایشان تشکر کردند. در ادامه مهندس صنعتی منفرد با ایراد سخنرانی گزارش کاملی از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تمام زمینه ها ازجمله مقاوم سازی ۶۱ درصد واحدهای مسکونی روستایی، اجرای طرح هادی در ۳۴۰ روستای استان، صدور اسناد مالکیت برای ۵۸ درصد واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر استان ارائه نمود. مهندس صنعتی منفرد در سخنان خود به تلاش این نهاد جهت محرومیت زدایی و همچنین کوشش در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری با توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره کرد. در پایان آیت اله خاتمی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شرایط کنونی کشور را مورد بررسی قرارداده و راه حل مشکلات را تلاش بیش از پیش جهت تحقق اقتصاد مقاومتی دانست. ایشان نهادینه ساختن فرهنگ کار و تلاش در جامعه را وظیفه همگان دانسته و افزودند نیروهای انقلابی باید در تمام زمینه ها به ویژه بعبود  اقتصاد کشور نهایت تلاش خود را بکار گیرند. همچنین امام جمعه شهر زنجان بنیاد مسکن را یکی از یادگارهای امام راحل دانستند که منشا خدمات فراوانی در راستای محرومیت زدایی در کشور شده است و برای کارکنان این نهاد توفیق روز افزون را از خدای متعال مسئلت نمودند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group